Çatalca Ev Taşıma Firması

Çatalca Ev Taşıma Firması

 Evden Eve Nakliyat Sektörüne kendi politikasıyla yön veren Çatalca Ev Taşıma Firması, tüm eşya, ofis ve taşınılabilir nakliye gerektiren herşeyi istenilen adresten alıp yine istenilen adrese belirtilen saatler içerisinde taşıma sökme ve montaj ekibiyle güvenli birşeekilde teslim etmektedir. Buna ek olarak çalışma odaklı firmamız tüm İstanbulumuz’da hizmet vermekte ve her ilçemizde ekipli araç bulundurmaktadır. Bu sayede hangi ilçemizden ne zaman taşınma, nakliye ihtiyacı olursa uzman ekibimizle anında geri dönüş ve cevap verebilmekteyiz.  Çatalca Nakliyat firmamız tarafından anlaştığımız her taşınmamız söz verdiğimiz ve saatte orada olunup anlaştığımız taşınmamız güvenle gerçekleştirilmektedir.  Ayrıca ev, ofis ve parça eşya taşıma araçlarımız meslek hizmetimize uygun seçilip mobilya ve eşya dostu iç ahşap döşemesine sahiptir.

Paketleme İşlemleri
Çeşitli taşımalarve ev taşınmaları esnasında mobilyalar, ofis malzemeleri ve parça eşyalarının her hangi bir zamanda çevresel etkenlerden ambalajla korunması büyük önem arz etmektedir. örnek olarak taşınma esnasında koltuğunuzun kumaşı kirlenirse bu size taşınma sonrasında ayrı bir temizleme maliyeti olarak çıkacaktır. Anlaşmaya bağlı olarak toplamalı bir taşınma yapılıyorsa cam vazo, bardak, aynalık, çeşitli ebatlardaki tabaklar kolileme esnasında aralarına peçete, köpük yerleştirildikten sonra koli kalınlığına dikkat edilerek toplanmalıdır. Diğer mobilyalar içinde mobilya battaniyesi, patpat ve durum gerekliliğine göre köpük kullanılarak muahafaza sağlanılmaktadır.
Çatalca ev taşıma firması çalışanları toplama ve eşya ambalajı konusunda dikkatli ve bilinçlidirler… Taşıma ve yolculuk esnasında tüm önlemleri dikkatli bir şekilde almaya çalışan ekiplerimiz eşyanın yüklemesinde sabitleme malzemeleri kullanarak güvenliği arttırmaktadır. Yüklenme esnasında gösterilen tüm bu özen aynı şekilde boşaltım esnasında da gösterilerek taşınma işlemi sağlıkla bitirilmektedir.

0531 845 5134