ÇATALCA EVDEN EVE NAKLİYAT

Bir evden başka bir eve taşınmak her insanımızın çeşitli zaman dilimlerinde gerekli duyduğu acil bir ihtiyaçtır. bilhassa eşyalarınız eski ve yeni eviniz arasındaki geçiş sürecinin sorunsuz olarak tamamlanması en büyük vazifemizdir. Seçeceğiniz ev taşıma firmasının, işinde uzman, hesaplı ve marangozlu olması. Ev taşıma sektöründe hizmet veren Çatalca evden eve nakliyat şirketi, tüm eşyalarınızı istediğiniz adrese götürüken olabilcek herhangi bir kazanın önüne geçmek için çeşitli önlemler almaktadır. 21 yıldır edindiği çeşitli bölgelerde ev taşıma deneyiminide yaptığı işe katarak hizmer veren firmamız evinizi sorunsuz şekilde taşımaktadır. Ayrıca Çatalca evden eve nakliyat firmasının müşteri hizmetleri, maksimum 1 iş günü içerisinde talep edilen adreslere araç yönlendirmektedir. Fakat gerçekleşecek olan nakliyat işleminin sağlıklı olunması için 2-3 gün öncesinden plan yapılması taşınma açısından daha sağlıklı olacaktır.  21 yıllık ev taşıma deneyimi ile üstlendiği tüm sorumluluğu en hesaplı şekilde yerine getiren firmamız faaliyetlerine geride mutlu müşteriler bırakarak devam etmektedir.

 Alanında Uzman Çalışanlar
Evden eve nakliyat hizmetinde çalışan ekibin işinde başarılı olması ve eşyayı sahiplenmesi fazlasıyla önemlidir. Örneğin bir eşyanın nasıl kaldırılması ve hangi metotlar ile nakliyat araçlarına yüklenmesi gibi konular üzerinde deneyim sahibi olmayan kişiler ile gerçekleştiren taşımanın başarıyla tamamlanması zor bir ihtimaldir. Bu zor durum o an görülmese bile 3 veya 5 gün veya 2 ay sonra eşyaların üzerindeki etkiler veya başka biyerdeki hasarlar ile kendini belli eder. Çatalca evden eve nakliyat firmamızla hizmet veren çalışanlarımız, işinde uzman ev taşıma mesleğine uygundur yapıdadır. Özellikle de paketleme, montaj ve yükleme gibi aşamalarda başarılı olan çalışanlar, düzenli zamanlarda bizlerce çeşitli telkin ve hijyen kurallarından geçirilmektedir. Çatalca evden eve nakliyat Firmamızca her konuda güvenlik ön plandadır. Kırılması muhtemel olan tüm eşyalar, araçların özel bölümüne yerleştirilmekte ve çevresel etkenlerden korunması sağlanmaktadır. Çalışanlarımız tarafından yapılan sökülüm ve kurumlum işlemlerinde ise, eşyanın insan hatasından dolayı oluşabilcek deformasyondan etkilenmemesi için de mobilyada sökülüm gerçekleştiği an ambalajlanarak sadece kurulum zamanı ambaljından çıkartılması gibi tecrübelerimize dayalı işlemler ile hatasız bir çalışma Sunulmaktadır. 

Bahçelievler Nakliyat

Çatalca’da Çok Hesaplı Fiyatlar
Çatalca nakliyat olara sunduğumuz tüm fiyatlar ilçemizin heryerinde sabit ve hesaplı olarak sizlere sunulmuştur. Ekonamik değere önem veren firmamız rehavete kapılmadan kurumsal, kaliteli anlayışla Çatalca insanımıza uygun nakliyat fırsatları getirmektedir. Taşınmaların çoğunun acil ihtiyaç dahilinde oluştuğunu düşünürsek bunu fırsata çevirmek isteyen kötü niyetli nakliyatçılar insanlarımızın mecburiyetlerini kendi menfaatlerine çevirerek insanları zor durumda bırakmaktadırlar. Çatalca Evden eve nakliyat Şirketimiz bu gibi düşüncelerden çok uzak bir yapıya sahip olduğu için, hatta ve hatta böyle durumlarda insanlarımızın işlerini kolaylaştırmanın ileriye dönük daha güvenli referanslar oluştuduğunu bildiğimiz için elimizden geldiğince daha çok taşınanımızla iletişime geçip kötü niyetli taşımacılardan uzaklaştırıp kendi kurumsal bünyemizde güven ile hizmet vermekteyiz. Çatalca evden eve nakliyat firması, tüm yaşanan zorlu taşınma sürecini kısa zaman içerisinde tamamlamaktadır, müşteri memnuniyetini sağlamak için en hesaplı fiyat ile hizmet vermektedir. İster uzun kilometre, isterse kısa kilometre hiç fark etmeksizin yüzde 50’ye varan indirimler ile gerçekleştirilen Taşıma firmamız hizmeti, müşterilere söz verilen saatler içerisinde de tamamlanmaktadır. Kapaklı’da taşınmadan önce çekinmeden bizi arabilir ve en hesaplı, kaliteli fiyatı alabilirsiniz.

Çatalca’da Araç Çeşitleri
Evden eve nakliyat firması seçerken kurumsal olmasının en büyük sebeplerinden biride, farklı ebat ve eşyaya uygun araç çeşitleri bulundurmasıdır. Farklı ebatlı araçların eşyanıza ve alacağınız fiyata etki etmesi çok muhtemeldir. Mesela eviniz 1+1 ise veya eşyanız parça eşya şeklindeyse, sizin için küçük veya orta boy  araç gereklidir. Böylelikle gelmesi gereken aracı yakalayarak evinizi veya eşyanızı en hesaplı şekilde istediğiniz noktaya transfer edebilirsiniz. Bağzı sahte firmalar kamyon ebatlarını ev taşımaya uygun olarak seçmeyerek çeşitli kötü niyetli pilanlar içerisine girerler.! Sektöründe lider bir firma konumunda olan Çatalca evden eve nakliyat, bünyesinde hemen hemen tüm eşya çeşitlerini taşıyabilecek, ahşap döşemeli özel tasarlanmış mobilya kasa araçlara sahiptir. Çatalca Nakliyat

Marangozlu Nakliyat
Bir ev taşımasında ayrılmaz yapı parçalarından biride marangozdur. nasılki mobilyasız ev olmaz, marangozsuzda ev taşıması olmaz. Evinizdeki eşyaların taşınma işlemi sırasında sökülüp taşındığı yerde gösterdiğiniz yere kurulmasından mesuldur marangozumuz. Ekipli aracımız içerisinde çalışır ve ev taşınmasında mobilyalarınız için hayati görevler üstlenir. Gardolaplarınız, Üniteleriniz, Ranzanız, Ayakkabılıklarınız kısacası sökülmeye ihtiyaç duyan tüm eşyalarınız problemsiz bir şekilde sökülür gittiği yerde gösterdiğiniz yere sağlıklı olarak kurulur. Taşınma görmüş mobilyalar ne kadar sağlam olursa olsun ev taşımacının ellerinde ömür bulmaktadır. Yani taşımacılıktan anlamayan ve taşıma ekibi bu işte usta olmayan bir firma mobilyanızın ömründen 10 yıl yemiş olur. Buna taşıcıyısından şoförüne kadar herkes dahildir. Mobilya fiyatlarının çok fazla arttığı bu dönemlerde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar bunlardır.

0531 845 5134