Çatalca Nakliyat

Çatalca’da sunduğumuz tüm taşımacılık hizmetlerinin başında Çatalca evden eve nakliyat hizmeti gelmektedir. Çatalca Nakliyat olarak evinizi taşımadan önce aldığımız yagene örnekleri sizlerle aşarak seçim yapmanıza yardım olacağız. Ev taşıma işlemine başlarken önce kullandığımız ambalaj malzemeleriyle evinizdeki eşyaları kendi sınıfına göre ayırıp ambalajlıyoruz. Yaptığımız ambalajlama darp, yağmur, toz ve aklımıza gelmeyecek dış etkenlere karşı önemli bir tedbir oluyor.  Ekibimiz önce toplamalı olarak anlaşılmadı ise müşterimizin topladığı, kırılması yüksek olan mutfak gereçleriyle dolu  kolileri alarak aracımızın en ön kısmına yerleştirmektedir. Peşi sıra diğer koliler, poşetler ve ıvır zıvır eşyalar yüklenmektedir. Daha sonrasında evinizdeki kaba eşyalara geçilmektedir. Mobilya sökülümleri beyaz eşyaların bağlantı sökümleride gerçekleştirilerek ambalajlama işlemine geçilmektedir. Evdeki tüm taşınma tedbirleri alındıktan sonra yükleme işlemine geçilir. Yükleme işlemi bitirilip yeni adrese yanaşıldığı  zaman tekrar yükleme işlemindeki gibi hangi sırayla yüklenildiyse o sıra ile boşaltılır ve evinizdeki mobilyaları ilk söken ustamız sizlerle eşyaların nereye yerleştirileceğini sorar kurulum işlemine geçer  Çatalca Nakliyat şirketinin tüm çalışanları, kurulum ve montaj aşamasında da oldukça dikkatli olup sökülüm aşamasında hangi usta söktü ise kurulumuda ona yaptırarak herhangi bir dolap kapağında veya hizalama konusunda oluşabilecek çaplıkların önüne geçmektedir. Yeni evinize taşınma esnasında yaşadığınız tüm stresi en aza indirmek bizlerin tecrübesiyle olacaktır.

Taşınırken Marangoz Desteği
Çeşitli sebeplerden ötürü taşınma ihtiyacı doğduğu an aklınıza takılacak yegane konulardan biriside mobilyalarınızın akıbetidir. Çünkü mobilyalarınız işini bilen ustaların elinde taşındığı zaman ömrü uzayacak, fonksyonu kaybolmayacaktır. İşinde uzman olmayan insanların elinde de işlevini kaybedecek, çizilecek ve hatta kırılmalar yaşanacaktır. Bu durum size yeniden mobilya alma ihtiyacı doğuracak ve taşınmanızın maliyeti en az 5-6 bin lira artacaktır. Belirttiğimiz tüm bu durumlardan kurtulmak, taşınma maliyetinizi en aza inirmek için evinize gelen her çalışanın a’dan z’ye işinde usta olması gerekmektedir. Sökülecek mobilyanızın ebatı, ayrıtısı ne olursa olsun uzman ellerce sökülüp kurulan tüm mobilyalar sorunsuz yer değiştirmektedir. Marangoz çalışanlarımız sizleri hüsrana uğratmayacak şekilde işlerinde ehildirler. Tüm sökülüm kurulumlarınız sorunsuz bir şekilde gerçekleşecektir.

İşinde Usta Çalışanlar 
Hangi iş kolu olursa olsun yapan kişinin işinde profesyonel olması gerekmektedir. Hatalı yapılan iş kendini o an belli eder o an belli etmese bile ertesi gün belli eder. Yapılan hataların acısı, zararı işi yaptıran kişiye kalır ve geri dönüşü olmayan sonuçlar elde edilir. Yıllardır yürüttüğümüz Çatalca Nakliyat ve Çatalca Evden Eve Nakliyat hizmeti alanın uzman sabit çalışanların toplanmasıyla oluşmuş bir hizmet alanıdır. Çatalca Ev Taşıma Firması

Çatalca, yüzölçümü itibariyle İstanbul ilinin en büyük ilçesidir. kaynak

Zamsız Hizmetlerimiz.!

Son 3 yılda artan hayat pahalılığı ve fırsatçılık sebebiyle halkımız tüm giderlerini kısmak zorunda kalmıştır. Fakat bazı giderler vardır ki bunlar olmazsa olmazlar arasındadırlar. Özellikle zamanı gelen bir ev taşınma hizmetini kısamaz, erteleyemezsiniz. Firmamızın gerçekleştirdiği Evden Eve Nakliyat, parça eşya taşıma, Düğün Servisi gibi zorunlu yapılması gereken hizmetleri kendi öz malı araçlarla en hesaplı olarak gerçekleştirmektedir. Bu sayede müşterilerimize gereken ekonomik kolaylık anında sağlanmaktadır.

0531 845 5134