Çatalca Nakliye

Çatalca Nakliye 

Hayat şartlarının günden güne zorlaştığı İstanbul’da insanlarımız gerek kendilerine yeni bir yaşam alanı, gerekse kalabalıktan uzaklaşmak için farklı ikamet arayışlarına girmektedir. Son yıllarda büyük göçler alan Çatalca ilçemiz en çok nakliye ihtiyacı duyan ilçeler arasında üst sıralara yerleşmiştir. Firmamız uzun yıllardır verdiği ev taşıma ve parça eşya taşımacılığını Çatalca’da duraksamadan hesaplı olarak yerine getirmektedir. Birçok nakliye firması Çatalca taşınmalarında fahiş fiyatlar vermektedir. Çatalca nakliye hizmetimizi halkımızla en hesaplı ve kaliteli olarak buluşturuyoruz.

İstanbul’da Çatalca nakliye firması olarak tüm Çatalca bölge, mahalle ve köylerinde hizmet vermekteyiz.
Taşınılır tüm ev ve ofis eşyalarınızı çatalcada dikkat ve güvenle taşıyıp istenilen adrese zamanında teslim yapıyoruz.
Çatalca’da ev ofis ve parça eşya taşımacılığı konusunda uzman firmamız sizlere tüm diğer firmalar arasında %60’a varan indirimler sunmaktadır.
nakliye firmamız Çatalca ve İstanbul’da taşımacılık hizmetlerini kaliteden ödün vermeyip yapabileceği en hesaplı fiyatlarla sürdürmektedir. Örneğin günümüzde ortalama bir ev taşıma sürecindeki maliyet en az 1500’tl den başlarken firmamız bu fiyatları 600 liradan başlatmaktadır.

Hizmetlerimiz
Çatalca’da icra ettiğimiz Nakliye mesleğimizin birinci kollarından olan ev, ofis ve mobilya taşımacığını güvenli ve hesaplı yerine getiriyoruz. 
* Çatalca Evden Eve Nakliyat : Bizler uzmanlaştığımız ev taşımacılığını marangozlu, ambalajlı olarak yerine getirmekteyiz. Marangozumuz evinizde bulunan, taşınma esnasında sökülmeye ihtiyaç duyulan mobilyalarınızı, özel olarak söküp taşımaya hazır hale getirmektedir. Bu sayede yeni evinize taşınması esnasıda daha sağlıklı nakliye edilmektedir. Marangozumuz, taşınma işlemi bittikten sonra aslında uygun bir şekilde sizlerinde uygun gördüğü yere kurulumunu yapmaktadır.
*Çatalca Parça Eşya Taşımacılığı : Tüm Çatalca ilçemizde, yaptığımız taşımacılık hizmetlerinin yanında halkımızın bulmakta en çok zorlandığı parça eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Evinizde veya işyerinizde bulunan bir veya birkaç parçadan oluşan parça eşyaların nakil edilmesi için öncelikle işe uygun küçük nakliye araçları gerekmektedir. Büyük nakliye araçlarıyla yapılmaya çalışıldığında gereksiz fiyatlarla karşılaşılacaktır. Bizde tam bu noktada gereksiz fiyatların önüne geçmek için kendi araç bünyemize küçük nakliye aracıda dahil ederek en ekonamik şekilde parça eşya taşımacılığını sürdürmekteyiz. 

Sultangazi evden eve nakliyat
Arnavutköy evden eve nakliyat
Bahçelievler evden eve nakliyat

Birçok taşıma sektöründe hizmet veren Çatalca Nakliye, çeşitli eşyaların istenildiği konuma götürülmesini gerçekleştirmektedir. Eviniz, elemanlarımız tarafından profesyonel bir şekilde taşıma işlemi için araca yüklenmekte ve yeni evinize götürülmektedir. Sektörün başarılı firmaları arasında yer alan Çatalca nakliye, pek firmanın düzenli taşımacılığını gerçekleştirmektedir. Ayrıca günlük nakliye ihtiyacı olan fabrikalar, tüm eşya iş malzemelerini şehir içi veya şehir dışı taşıttırmaktadır. Alanında uzman olan ve mesleğin tüm kurallarına hakim olan teknik destek ekipleri sayesinde de. Nakliye şirketimizin asli bölgelerinden olan Çatalca aynı zamanda senelerden beri hizmet yerimiz olarak kullanmaktayız. Bu sebeplerden ötürü Çatalca’da referans ve tanınırlığa sahip ev taşıma hizmeti gerçekleştirmekteyiz…

Güvenli Taşıma
Ev ve işyerlerinizdeki mobilya ve çalışma eşyalarının temiz olarak taşınabilmesi için, alınması gereken bir takım önlem gerekmektedir. Örneğin tüm eşyaların mobilya battaniyesi, streç ile paketlenmesi ve aynı dikkat ile araca yerletirilmesi gerekir. Çatalca Nakliyat çalışanları, çabuk kırılacak eşyaları, cam bardak, vitrin camı, vazo çeşitleri, televizyon, hassas ahşap eşyaların araca yüklenmesine öncelik vermektedir. Bu sayede taşıma güvenliği arttırılmış olunacaktır. Ayrıca mobilya ve beyaz eşyalar ise, birinci sınıf kalitede üretilmiş olan ambalajlarla paketlenerek, çevresel etkenlerden(toz,yağmur vs.) zarar görmesi engellenmektedir. Çatalca nakliye firmasının tüm ekipleri, kurulum ve montaj aşamasında da oldukça dikkatli olup sökülüm aşamasında hangi usta çalışanımız söktü ise kurulumuda ona yaptırarak herhangi bir dolap kapağında veya hizalama konusunda oluşabilecek çaplıkları engellemektedir. Yeni yaşam alanlarınıza götürülen eşyalardan dolaplar, televizyon ünitesi, sehpa, cocuk ranzası vb. ürünler ev sahiplerinin istediği bölgelere kısa bir süre içerisinde yerleştirilip monte edilmektedir. Firma çalışanları, montaj sırasında özveri göstermektedir. Güvenli taşıma için tercih edilen araçlar Çatalca nakliye bünyesinde bulunmaktadır. çatalca ev taşıma firması

0531 845 5134